One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!

Доставка та оплата

Доставка

1. Кур'єрська доставка по Києву;
2. Доставка на склад Нової Пошти;
3. Кур'єрська доставка Новою Поштою до дверей по всій Україні.

Термін доставки – наступного дня після здійснення замовлення (залежно від термінів виготовлення товару).

Вартість доставки кур’єром Balala - 50 грн (вартість доставки вігвамів - 80 грн).

Вартість доставки Новою Поштою - за тарифами Нової Пошти (дізнатися тариф чи прорахувати вартість доставки можна на сайті служби).

 

Оплата

Ми пропонуємо 3 види оплати:
1. Готівкою кур'єру при отриманні замовлення;
2. Готівкою у відділенні Нової Пошти при отриманні товару;
3. Банківською картою

Оплата банківською картою

Оплата здійснюється через платіжну систему WayForPay за допомогою банківських карт Visa і MasterCard.

Balala гарантує безпеку платежів за допомогою карт. Ми не маємо доступу до Ваших банківських даних і не зберігаємо інформацію про Вашу карту. Сам процес оплати проходить на сервері платіжної системи через захищений https. Саме там Ви вводите Ваше ім'я, номер карти, термін її дії. Сервер перевіряє не лише Ваші дані, але і дані магазину: проводить ідентифікацію магазину, перевіряє наявність прав на здійснення платіжних операцій в інтернеті. Вся інформація зашифрована та недоступна стороннім особам.

 

Місія

Наша Місія: забезпечити одягом кожного малюка в Україні.

Чому одяг?
Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю дітей, які перебувають в інтернатах. Забезпеченість їх вихованців одягом і взуттям становить близько 80% від потреб за інформацією ЮНІСЕФ.

Ми віримо, що кожна дитина заслуговує всього найкращого, незалежно від того, де вона народилася, хто її мама і тато, хвора вона чи здорова. І якщо в нашій країні є хоча б одна дитина, у якої немає необхідного одягу, то ми зобов'язані це виправити!

Як ми це робимо?
Купуй з подвійною користю!
Допомагати можна так само просто і весело, як робити покупки! Будь-який покупець може стати благодійником. З кожною Вашою покупкою ми даруємо одяг одному малюку, який цього потребує.

Цілеспрямована і особиста допомога
Balala бере на себе всю організацію і витрати з надання допомоги дітям. Щомісяця ми обираємо дитячий будинок, куди особисто відвозимо ту кількість одягу, яка дорівнює кількості оброблених за цей період замовлень.

Приєднуйся до руху!
Ми впевнені, що якщо у покупця з'явиться можливість зробити щось хороше, він нею обов'язково скористається. Отримавши такий досвід разом з Balala, він чекатиме того ж і від інших інтернет-магазинів та торгових марок.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua