One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Поїльник Bibi "Бегемотик"


Ціна

Звичайна ціна: 389 грн

Special Price 299 грн

Поїльник Bibi "Рибка Джекі"


Ціна

Звичайна ціна: 399 грн

Special Price 359 грн

Поїльник Bibi "Маленька принцеса"


Ціна

Звичайна ціна: 399 грн

Special Price 359 грн

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Пляшечка для годування

Пляшечки та поїльники - перший посуд для немовляти

Кожному грудничку при народженні необхідно купити пляшечку, навіть якщо він буде на грудному вигодовуванні. У перші дні молоко з'являється не у всіх матерів, а є тільки молозиво, яке багате на вітаміни, але не дуже поживне, тому доводиться підгодовувати дитину сумішшю. Згодом пляшечка буде необхідна, щоб давати дитині воду, компот або дитячі соки. Коли малюк підросте, виникне необхідність привчити його до чашки, і в цьому допоможе поїльник-непроливайка.

Обираємо пляшечку для годування новонародженого

Не можна обирати пляшечку, використовуючи досвід інших, відштовхуйтесь від своїх запитів. При виборі звертайте увагу на важливі характеристики:

Матеріал - це може бути пластик, скло чи силікон. Найбільш екологічні види пластику, які використовують виробники - це поліпропілен та поліефірсульфон. Пластик, звичайно, зручний тим, що легкий і не б'ється, але міняти пластикову пляшку потрібно частіше, ніж склянну. Скло - найбільш екологічно чистий матеріал, воно витримає сотні процедур стерилізації і прослужить не один рік, але є мінус - може розбитися в найнесподіваніший момент. Силіконова пляшечка хороша тим, що стискається в момент смоктання і не впускає повітря, тим самим не викликає коліки у дитини.
Об'єм - залежить від віку малюка, тобто з кожним місяцем його необхідно збільшувати. Для новонароджених досить 85-210 мл, з трьох місяців - 210-260 мл і найбільший об'єм - 330 мл - купують дітям до року. Дуже важливий критерій - соска. Її виготовляють з латексу - більш бюджетний варіант, але дуже м'який, тому багатьом дітям подобаються соски саме з нього. Мінус в тому, що латекс недовговічний і вимагає заміни щомісяця. Інший варіант - силікон - він не викликає алергії, більш міцний, але при цьому твердий, що може вплинути на процес прорізування зубів, тому силіконову соску необхідно купувати тільки ортодонтичну. За формою соски теж відрізняються, тому варто купити кілька варіантів, поки Ви визначитеся, яка підходить вашому малюку.

Обираємо дитячий поїльник

Поїльник - сучасне пристосування, яке допомагає малюкові навчитися тримати чашку і підносити її до рота, вчитися не смоктати, а втягувати рідину, при цьому не захлинаючись, як могло б бути перший раз зі звичайною чашкою. Для батьків непроливайка в цей період - справжній порятунок від мокрого одягу та прибирання, адже рідина не виливається, навіть якщо дитина впустить поїльник. Існує кілька моделей поїльників:

  • для найменших підходить поїльник-непроливайка, в носику якого є клапан, який відкривається тільки під час пиття, і як би дитина його не трясла, рідина нікуди не дінеться. Бувають вироби з м'яким і жорстким носиком, з кришечкою, що закриває носик або без, зі стаціонарними ручками або тими, які знімаються;
  • дітям з восьми місяців підійде поїльник з трубочкою;
  • для прогулянок краще придбати термопоїльник (з подвійними стінками), який зберігає температуру вмісту;
  • також є навчальний поїльник, в його набір входить соска і м'який носик, шляхом їх чергування і йде процес навчання дитини.


При покупці поїльника обов'язково необхідно вивчити його характеристики:
матеріал не повинен містити шкідливі речовини, якщо є неприємний запах, краще відмовитися від такої покупки;
безпека - необхідно уважно оглянути поїльник як зовні, так і всередині, щоб не було відколів, тріщин чи задирок;
враховуйте вік Вашої дитини, від цього залежить, яку купити модель і з яким обсягом.

Де купити дитячу пляшечку для годування в Україні

З широким вибором пляшечок для годування новонароджених і поїльників Ви можете ознайомитися на сторінках інтернет-магазину Balala, де вказані всі характеристики товару та ціна. На сайті Ви можете обирати потрібну річ, оформити замовлення і отримуєте товар в будь-якому місті України (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Чернівці і т.д.). З умовами доставки та оплати знайомтеся на сайті або по телефону.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua