One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Нічник

Дитячий нічник: необхідність чи кумедна іграшка?

У період, коли в малюка з'являється власна кімната, дуже важливо створити атмосферу, в якій йому буде комфортно. Сон наодинці - це один з найважливіших етапів дорослішання. У цьому допоможуть дитячі нічники. Вони призначені для спокійного сну, щоб дитина не боялася спати сама в темряві. За формою та функціональністю їх поділяють на кілька видів:

 • проектор зоряного неба;
 • іграшка;
 • музична іграшка; с
 • вітлові кулі-гірлянди.

Як обрати дитячий нічник?

Підібрати хороший варіант не так вже й складно, але потрібно орієнтуватися на такі параметри: вік дитини, улюблені персонажі мультиків, тварини, герої книг, розмір нічника і його розташування, режим живлення (від розетки, від батарейок), фурнітура, матеріал нічника (м'які , плюшеві, пластикові, змішані). Орієнтуючись на ці параметри, підберіть прилад, що максимально задовольнить потреби малюка, впишеться в дизайн кімнати і, найголовніше, сподобається самій дитині.

Іграшка може мати додаткові функції, окрім світіння:

 • музичний супровід, колискові;
 • проекцію зоряного неба;
 • функції дитячого мобіля;
 • інтерактивність.


Варто пам'ятати, що нічник для малюка може стати не тільки яскравою, привабливою іграшкою, а й "путівником в сон". Багато діток бояться темряви, а цей маленький сяючий друг позбавить малюка від страху, подарує спокійний сон без присутності батьків, заспокоїть і заколише дитячу фантазію, що малює монстрів з шафи чи фігурки на стінах. Адже завжди краще запобігти появі страху, ніж намагатися позбутися від уже існуючого.

Де купити спокійний дитячий сон?

Де і за якою ціною купити дитячий нічник: в інтернет-магазині онлайн або в торговому центрі одного з мегаполісів в Україні? Ідеальним варіантом був би магазин нічників, але такого не існує. Зупиніть вибір на магазинах дитячих товарів та магазинах освітлювальних приладів. У першому ви знайдете варіанти для більш молодшої аудиторії, у другому вам приглянуться більш дорослі нічники для дітлахів.

Знайти вартуючу іграшку можна не лише в Києві, а й в будь-якому іншому місті (і ціна вам сподобається). Шукайте, перевіряйте, показуйте дитині, все залежить від вашої винахідливості і потреб дитини.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua