One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!

Місія

Наша Місія: забезпечити одягом кожного малюка в Україні.

 

Чому одяг?

Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю дітей, які перебувають в інтернатах. Забезпеченість їх вихованців одягом і взуттям становить близько 80% від потреб за інформацією ЮНІСЕФ.


Ми віримо, що кожна дитина заслуговує всього найкращого, в незалежності від того, де він народився, хто його мама і тато, хворий він чи здоровий. І якщо в нашій країні є хоча б одна дитина, у якої немає необхідного одягу, то ми повинні виправити цю несправедливість.

Купуй з подвійною користю!

 

Як ми це робимо?

Купуй з подвійною користю!
Допомагати можна так само просто і весело, як робити покупки! Будь-який покупець може стати благодійником. З кожною вашою покупкою ми даруємо одяг одному нужденному маляті.


Цілеспрямована і особиста допомога

Balala бере на себе всю організацію і витрати з надання допомоги дітям. Щомісяця ми вибираємо Будинок малятка, куди особисто відвозимо кількість одягу, яка дорівнює кількості оброблених за цей період замовлень.


Приєднайся до руху!

Ми впевнені, що якщо у покупця з'явиться можливість зробити щось хороше, він нею обов'язково скористається. Отримавши такий досвід разом з Balala, він чекатиме того ж і від інших інтернет-магазинів і торгових марок.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua