One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Іграшка Lislis "Бортовик Малий"


Ціна

Звичайна ціна: 679 грн

Special Price 580 грн

Іграшка Lislis "Фура Велика"


Ціна

Звичайна ціна: 819 грн

Special Price 720 грн

Іграшка Lislis "Фура Мала"


Ціна

Звичайна ціна: 679 грн

Special Price 580 грн

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Машинки дитячі

Машинки для дітей

В сучасному світі асортимент іграшок настільки великий, що легко загубитися в цьому різноманітті. Багато компаній займаються продажем різних розваг для дітей, в тому числі - іграшкових машинок. Полиці магазинів рясніють величезною кількістю цікавинок для дитини, яких не було ще пару десятків років тому. Проте, ніщо кардинально не змінюється в перевагах діток, адже хлопчикам, як і раніше, подобаються машинки, а дівчаткам - ляльки.

Іграшкові машинки є не просто забавою, адже відіграють чималу роль у розвитку дитини. Така, на перший погляд, звичайна іграшка, як машинка, розвиває дрібну моторику, координацію рухів, розширює внутрішній світ і уяву. Дитина приміряє різні образи, представляючи себе водієм чи гонщиком, а також формує перші мрії та уподобання у виборі професії. Крім цього, відбувається розвиток комунікативних навичок, адже часто цікава іграшка допомагає познайомитися і швидше налагодити контакт між дітьми.

Як обрати і купити дитячу іграшку машинку

При виборі машинки звертайте увагу, для якої вікової категорії вона призначена. Дітям до 2-х років більше підійдуть м'які вироби з плюшу зі спеціальними гранулами усередині, призначені для розвитку дрібної моторики. Гумові машинки також сподобаються малюкам. Такі дитячі іграшки часто використовують для купання, перетворюючи цей процес у гру. Для більш дорослих хлопців вдалим варіантом будуть вироби з пластику і металу.
Незалежно від віку, матеріал повинен бути безпечним. В цьому плані найкращим варіантом будуть дерев'яні дитячі автомобілі, продаж яких зараз актуальний. Це не дивно, адже дані вироби на 100% екологічні та безпечні. Однак, при покупці все ж дивіться, якою фарбою пофарбований автомобіль. Пластикові вироби також не повинні мати яскраво вираженого неприємного запаху, який може свідчити про неякісні токсичні матеріали, використані при виготовленні.
Особливо відзначайте зовнішній вигляд дитячих іграшкових автомобілів, звертаючи увагу і на ціни, оскільки низька ціна може свідчити про погану якість виробу. Всі деталі повинні бути міцно закріплені. Важливо, щоб виріб не мав гострих кутів чи інших небезпечних для дітей частин.

Придбати дитячий автомобіль в інтернет-магазині Balala

Компаній, що реалізують дитячі товари, багато, деякі займаються продажами через інтернет, інші - тільки в стаціонарних торгових точках. Інтернет-магазин Balala допоможе Вам купити будь-який дитячий товар, в тому числі і іграшкову машинку, за демократичною ціною.

Для того, щоб здійснити покупку, необхідно додати в електронний кошик вподобані речі. Далі - оформити замовлення, обравши при цьому зручний спосіб доставки та оплати. Після заповнення анкети і уточнення деталей Ви незабаром отримаєте товар.

Купити дитячу машину в нашому інтернет-магазині можна швидко і легко. Пара кліків комп'ютерною мишею - і незабаром Ви зможете порадувати дитину новим подарунком. Ми знаходимо підхід до кожного клієнта і піклуємося про нього!

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua