One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Які бувають конверти для новонароджених?

Конверт на виписку обов'язково повинен відповідати сезону, в який ви плануєте його використовувати. Отже, конверти для новонароджених бувають:

Зимові конверти відмінно підходять в якості теплого верхнього одягу для новонароджених, вони призначені для температури від +10 до -20.
Демісезонні конверти стануть відмінний рішенням у весняну та осінню пору. Такі конверти незамінні в мінливу погоду, підійдуть для температури від +18 до +5.
Літні конверти стануть в нагоді для діток, які народилися влітку, оскільки призначені на температурний режим від +18.

На що звернути увагу при виборі конверта?

Крім сезонності конверта, також існує кілька нюансів, на які варто звернути увагу, обираючи конверт для новонароджених:

Тканина грає найважливішу роль, адже «носити» виріб буде новонароджений малюк, який ще не встиг виробити імунітет і схильний до алергічних реакцій. Тому, вибирати варто тільки натуральні тканини, які прекрасно пропускають повітря і не викликають алергії. Для зимових конвертів допустимо використання штучних матеріал в якості зовнішнього шару, але всередині обов'язково має бути підкладка з натуральної тканини.
Наповнювач. Для того, щоб зробити конверт теплим, використовують наповнювачі, найпопулярнішими з яких є пух, холофайбер, синтепон та овчина. Звичайно, для зимового конверта варто обрати овчину і пух, а для демісезонного і літнього чудово підійдуть холофайбер і синтепон.
Можливість трансформації. Конверт для новонародженого недовго використовується за своїм прямим призначенням. Дитинка росте, сідає, починає ходити і тут важливо, щоб в усі ці етапи ви, як і раніше, могли використовувати конверт.

Які можуть бути види конвертів?

Конверт-ковдра - простий, але зручний і легко трансформований вигляд конверта. Він відмінно підійде для дітей з народження, а потім може бути використаний в якості ковдри чи пледа для малюка.
Конверт-мішок. Звичайний конверт на виписку, який найкраще утримує тепло, має капюшон та зручний у використанні. Деякі види можуть легко трансформуватися в муфту для ніг, підкладку для автокрісла і пеленальний матрац.
Конверт-трансформер. Такий вид конверта може прослужити дуже довго, оскільки він трансформується в курточку зі штанцями або муфту для ніг.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua