One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Прорізувач "Жирафа Софі So Pure"


Ціна

Звичайна ціна: 649 грн

Special Price 589 грн

Ігровий килимок Melissa & Doug "Track"


Ціна

Звичайна ціна: 3 369 грн

Special Price 3 000 грн

Музична іграшка Fehn "Pretty Swan"


Ціна

Звичайна ціна: 809 грн

Special Price 750 грн

Музична іграшка Fehn "Fox"


Ціна

Звичайна ціна: 639 грн

Special Price 580 грн

Підвісна іграшка Fehn "Snake"


Ціна

Звичайна ціна: 629 грн

Special Price 568 грн

Розвиваюча рукавичка Fehn "Safari"


Ціна

Звичайна ціна: 599 грн

Special Price 490 грн

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Іграшки для новонароджених

З перших днів життя малюк вчиться пізнавати навколишнє середовище. Чудовим провідником в світ всього нового і невідомого є іграшки для новонародженого - найперші в житті малюка.

Для немовлят сьогодні створено велику кількість іграшок, які виконують різні функції. В першу чергу, дитина через найпростіші з них пізнає світ, вивчає навколишні предмети, отримує інформацію про середовище, що його оточує. По-друге, вони розвивають дрібну моторику малюка, сприяють розвитку кмітливості, готують дитину до сприйняття зовнішнього світу. І по-третє, що не менш важливо також і для самих батьків, іграшки відволікають немовлят від примх та сліз, привертаючи їх увагу.

Як обрати дитячу іграшку для новонародженого

Серед існуючого асортименту нелегко обрати потрібну іграшку для найменших діток. Найголовніше правило - орієнтуйтеся на вік немовляти (тут враховується кожен місяць його життя).

Для новонароджених вибирайте іграшки максимально прості та безпечні, без дрібних предметів та деталей. Чим старша дитина, тим більшу кількість навичок вона повинна розвивати, залучаючи все більше органів і психічних процесів в розвиток малюка. Не забувайте, що дитячі брязкальця для найменших повинні бути максимально якісними та виконаними з екологічно чистих матеріалів. Використання яскравих кольорів при оформленні - це лише великий плюс, однак, в першу чергу, фарби повинні бути безпечними і високоякісними.

У кожен період життя малюкові потрібен особливий тип іграшок, які також відрізняються між собою за призначенням. На сайті інтернет-магазину «Balala» Ви зможете купити іграшку для новонародженого на будь-який смак. У нас представлені:

 • брязкальця для дітей з перших днів життя (в т.ч.с пищалками);
 • прорізувачі для зубів (звичайні і з охолоджувачами);
 • набори для гри у ванній;
 • розвиваючі книжечки з підвісками на коляску або ліжечко;
 • музичні мобілі на ліжечко;
 • підвіски;
 • розвиваючі та ігрові килимки;
 • сортери;
 • музичні м'ячі, розвиваючі музичні панелі;
 • м'які іграшки (серед них і заколисуючі);
 • пірамідки, конструктори, кубики;
 • інтерактивна продукція;
 • магнітні дошки;
 • каталки.

Крім того, у продажу є багатофункціональні дитячі крісла-шезлонги, які встигли завоювати серця багатьох батьків за короткий час.

Де швидко та вигідно придбати іграшку для новонародженої дитини

Інтернет-магазин дитячих товарів balala.com.ua пропонує Вам великий вибір різноманітних іграшок для найменших діток. Для зручності і швидкого пошуку Ви можете скористатися запропонованим сортуванням товарів: за виробником, ціною, віком дитини та типом товару. Також у Вас є можливість порівняти за параметрами і ціною обрані товари.

Наш онлайн-магазин пропонує Вам допомогу у виборі потрібного товару. Для зв'язку з консультантами скористайтеся зазначеними контактами на сайті. Крім продажу дитячих товарів, «Balala» виконує благодійну місію. З кожного проданого товару частина виручених коштів йде на покупки речей для малюків в дитячих будинках.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua