One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Нічник-проектор Tiny Love "Їжачок"


Ціна

Звичайна ціна: 1 640 грн

Special Price 1 559 грн

Нічник-проектор Tiny Love "Лісові друзі"


Ціна

Звичайна ціна: 1 549 грн

Special Price 1 459 грн

Дуга на коляску Tiny Love "Лісова поляна"


Ціна

Звичайна ціна: 1 299 грн

Special Price 1 199 грн

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Іграшки Тайні Лав (Tiny Love)

Tiny Love - компанія з виробництва дитячих розвиваючих іграшок, яка була заснована в 1991 році в Ізраїлі. Їх іграшки спрямовані на всебічний розвиток дітей від народження, які допомагають мамам і татам виконувати свої обов'язки і отримувати задоволення від батьківства. Tiny Love отримали багато нагород за інноваційний підхід до розробки іграшок, тому що враховують всі останні дослідження в сфері розвитку дітей.

Особливості іграшок Тайні Лав

Іграшка Тіні Лав примітна тим, що вона росте разом з малятком. На кожному етапі розвитку малюка вона по-своєму корисна, відкриваючи все нові і нові можливості. Що мається на увазі? До 1 місяця дайте дитині спробувати зосередитися на забаві і поспостерігати за нею. З 1 до 3 місяців малюк почне тактильно досліджувати текстурні тканини і торсати м'ячик або брязкальце. З 3 до 6 місяців іграшка продовжить час лежання на животику, допомагаючи практикувати хапальні навички, а також координацію рук і очей. Так у батьків з'являється можливість підлаштовувати іграшки під актуальні інтереси і потреби дітей - показати їм нові ігри зі старими іграшками.

Філософія компанії - давати малюкові оптимальні умови для росту і розвитку. Якість і безпека перевіряється на кожному етапі виготовлення, тому іграшки Тайні Лав - відмінні стимулюючі компаньйони для вашої дитини.

Асортимент продукції Tiny Love

У нашому інтернет-магазині представлений наступний асортимент Тайні Лав, серед якого легко можна вибрати і купити дитячу іграшку:

Іграшки на візочок. Підвісні звірята на візочок зацікавлять малюка своїм барвистим зовнішнім виглядом і веселими можливостями - вони шарудять, тремтять, зроблені з текстурних тканин, деякі з них оснащені розвиваючою кулькою з намистинками. Дуги на візочок розважать дитину під час прогулянки. Також вони легко гнуться вперед і назад, щоб малюкові було ще цікавіше грати. Підвісні потіхи підійдуть для активних батьків, адже за допомогою зручної кліпси вони чіпляються на візочок.

Розвиваючі килимки. Інтерактивні килимки розвивають кольоро- і звукосприйняття малюка, тактильні відчуття, мислення, уяву. На м'якій поверхні комфортно лежати, гратися або навіть спати. Розвиваючі килимки в своєму арсеналі мають різні брязкальця, прорізувачі, дзеркальця, приємні мелодії. Дуги деяких моделей можна знімати або перетворювати в столик, за яким можна сидіти і стояти, коли малюк навчиться вже це робити.

Мобілі на ліжечко. Різноманітні і барвисті музичні мобілі на ліжечко потішать і заспокоять малюка іграшками, мелодіями і проекціями. Вони розвивають тактильні відчуття, концентрацію уваги, дрібну моторику рук і стимулюють органи чуття.

Книжки та інтерактивні іграшки. Перша розвиваюча книга дитини зацікавить її великими картинками на своїх шурхотливих сторінках. Інтерактивне щеня Фред бігає на лапках-брязкальцях, видає 3 звуки і 3 мелодії, що не лякають малюка, а навпаки - стимулюють повзання і ходьбу.

Дитячі ліжечка та масажні крісла. Надійні ліжечка стоять на антиковзних ніжках і оснащені захисними ременями. Вони фіксуються в трьох положеннях: сидячи, напівлежачи і лежачи. Одна з моделей ліжечка обладнана вугільним фільтром з іонами срібла, що постачає малюку чисте повітря під час відпочинку. Масажні крісла заколисують дитину вібрацією, що ніяк не шкодить вестибулярному апарату. Іграшки на дугах крісла знімаються, світяться і відтворюють заспокійливі звуки.

Де купити іграшку Tiny Love

Сайт нашого інтернет-магазину пропонує купити оригінальну розвиваючу іграшку, ліжечко або крісло Тайні Лав за прийнятною ціною. Ціна товару Tiny Love вельми виправдана, адже він виготовляється з безпечних і якісних матеріалів, стимулює дитину на декількох етапах розвитку, за що їх полюбили багато батьків світу.

Наш інтернет-магазин гарантує доставку іграшки або іншого товару Tiny Love по Києву або в інші міста України.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua