One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Дитячий рюкзак Skip Hop "Лисичка"


Ціна

Звичайна ціна: 929 грн

Special Price 785 грн

Дитячий рюкзак Skip Hop "Совеня"


Ціна

Звичайна ціна: 929 грн

Special Price 785 грн

Дитячий рюкзак Skip Hop "Бджілка"


Ціна

Звичайна ціна: 929 грн

Special Price 785 грн

Дитячий рюкзак Lilliputiens "Ліс"


Ціна

Звичайна ціна: 1 089 грн

Special Price 958 грн

Дитячий рюкзак Lilliputiens "Цирк"


Ціна

Звичайна ціна: 1 089 грн

Special Price 958 грн

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Дитячі рюкзаки

Як обрати рюкзак?

Вибір дитячого рюкзака - непроста та відповідальна справа. Користуючись цими порадами в нашому магазині Ви без проблем оберете дитині ранець за уподобаннями та потребам.

Матеріал. Для довгої служби дитячі рюкзаки часто роблять з поліестеру - міцної, надійної та безпечної тканини. Наприклад, рюкзачки з неопрену водонепроникні і довговічні, тому надовго залишаться компаньйонами дітей. Але все ж варто звертати увагу на запах і рівномірність фарбування тканини.

Форма та місткість. Форма сучасного дитячого рюкзака може бути абсолютно різною - від героїв мультфільмів до тварин. Але обирати його потрібно за розміром, який не повинен бути більшим самої дитини. Напевно, малюк захоче взяти з собою всі улюблені іграшки, але не завжди це поміщається в одну кишеню. Тому обирайте рюкзачки з кількома зовнішніми і внутрішніми кишенями.

Де купити дитячий рюкзак

Україна - велика країна, і купити простий дитячий рюкзак можна в будь-якому її куточку - ринки, магазини великих і маленьких міст пропонують безліч варіантів. Але від якості дитячого рюкзака залежить не тільки термін його придатності та ціна, але і здоров'я дитини. Рюкзак з твердою спинкою може нашкодити хребту, а невентильована тканина - шкірі дітей. Крім того, на брендових рюкзаках часто присутні світловідбиваючі вставки, які забезпечать безпечне перебування дитини біля дороги.

Інтернет-магазин Balala.ua гарантує, що у нас ви купите якісний дитячий рюкзак від світових брендів, адже вони спеціально розроблені для ніжної і ще не до кінця сформованою спини дитини.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua