One For One: з кожною покупкою ми даруємо комплект одягу нужденному маляті!

Про нас

Лариса Музиченко

Співзасновник

Лариса - соціальний підприємець зі стажем. Де вона тільки не була і що не робила ... мікрофінансування водіїв рикші в Індії, стажування в найбільшому світовому антикорупційному агентстві в Непалі, консалтинг з економічного розвитку в Львові, рік навчання, а також поїдання джелато в Римі (після чого вона вирішила, що напевно теж завагітніла :)) У своїй останній інкарнації Лариса - одна із співзасновників, а також ідейний натхненник Balala. Саме вона «загорілася» концепцією «buy one give one» і закохала в неї всю команду. 


Лариса Немеш

Співзасновник

Лариса - це наш розум і здоровий глузд. Ще недавно Лариса працювала в найбільшому українському інтернет-магазині, але через деякий час «рубонув з плеча», звільнилася і вирішила зайнятися своєю справою. І поки що жодного разу про це не пошкодувала. Решта засновників теж не пошкодували :) В студентські роки Лариса очолювала громадську організацію AIESEC в Україні, тому завжди мріяла займатися тим, що не тільки приносить гроші і задоволення, але і позитивно впливає на життя інших. Так ми і зустрілися в Balala.

 

Анастасія Авдєєва

Все почалося з Насті, а точніше з Тоні - Настиної дев'ятимісячної дівчинки. Ставши мамою Настя відчула всі «радощі і печалі» материнства, в голові з'явилося безліч питань, з якими раніше вона не стикалася: як зробити так щоб мене не нудило щоранку адже треба ж збиратися на роботу? Як взагалі можна заснути з цим величезним животом? Невже я більше не вилізу в улюблені джинси? .. Крім того що Настя - мама, вона ще й двічі СЕО великого бізнесу і громадської організації, тому знаходити відповіді на складні питання для неї не в новинку. В процесі їх пошуку і з'явилася Balala ...

Антоніна Стрижакова

Запрошена зірка :)

І нарешті вона ... Тоня - наше натхнення, модель на фотосесіях, і незмінний учасник усіх робочих та неробочих зустрічей, ну і просто неймовірна милаха.


 

Ми обожнюємо стильні, красиві і практичні речі, які одночасно сподобаються і допоможуть батькам доглядати за дитиною. Ми невпинно стежимо за новинками на світовому ринку, вибираючи для нашого інтернет-сайту тільки корисні і якісні супер-товари. Ми - жінки і дуже добре розуміємо наскільки важливо ефективно розпоряджатися сімейним бюджетом. Саме тому ми вважаємо, що краще купувати те, що Вам дійсно подобається і залишиться з Вами надовго. Ми нікого не критикуємо, але нам здається, що світ став би краще без тонни подарованих сосок і пляшечок, які порошаться в дитячому комоді.


Ми створили Balala, щоб змінювати життя людей. Це величезна робота і поодинці нам з нею не впоратися. Разом з нашими покупцями ми перетворюємо процес покупок в рух, який покращує світ.


У Balala ми віримо, що кожен може купувати з подвійною користю. Ми продаємо тільки унікальні і розумні новинки для малюків та їхніх батьків, а з кожною покупкою даруємо одяг одній нужденній дитині.

 
ул.Фрунзе (Кирилловская) 40,офис 10
Киев
04080
Украина
 
☎: (095) 909-02-03 ☎:(044) 228-02-03 ✉: info@balala.com.ua